praca dla pielęgniarek Niemcy, w Niemczech

„Pielęgniarka to też lekarstwo."  P. Szreniawski

Referencje, agencja pracy, pielęgniarki | Niemcy

Pani Zofia, Pielęgniarka, woj. śląskie: „Agencja w bardzo krótkim czasie od momentu mojego zgłoszenia zaoferowała mi pracę. W ciągu tygodnia wszelkie formalności zostały pozytywnie załatwione, co umożliwiło mi podjęcie pożądanej przeze mnie pracy. Agencja wykazała się szeroką znajomością tematu przedstawiając moją kandydaturę przyszłemu pracodawcy. Począwszy od rzetelnego zebrania dokumentacji potwierdzającej posiadane przeze mnie kwalifikacje, poprzez przedstawienie mojej kandydatury, zakończywszy na tłumaczeniu wszelkiej dokumentacji. Agencja Pośrednictwa Pracy SeniorCare nr 7059 wykazała się niezwykłą sprawnością i rzetelnością, w związku z czym rekomenduję ją wszystkim osobom poszukującym pracy.”

Pani Wiesława, Pielęgniarka, woj. opolskie: „Chciałabym serdecznie podziękować Agencji Pośrednictwa Pracy SeniorCare z Bytomia, a w szczególności Pani Rekrutantce, za pomoc w znalezieniu pracy. Jestem niezmiernie jej wdzięczna za jej profesjonalizm, kompetencje oraz doświadczenie. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Agencję SeniorCare innym osobom poszukującym pracy.”

Pani Elżbieta, Pielęgniarka, woj. dolnośląskie: „Z Agencją Pośrednictwa Pracy SENIORCARE mam bardzo dobre doświadczenie. Jestem pielęgniarką po Liceum Medycznym i szukałam pracy w Niemczech. Agencja SENIORCARE dała mi szansę i pomogła mi we wszystkim, nostryfikacji, znalezieniu pracy w Niemczech. Agencja z pewnością sprosta wielu ambitnym zadaniom i będzie w stanie spełnić oczekiwania wymagającego klienta. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Agencję SENIORCARE!!!”

Pani Danuta, Pielęgniarka, woj. warmińsko-mazurskie: „SENIORCARE – to Firma godna zaufania i polecenia wszystkim pielęgniarkom i pielęgniarzom poszukującym pracy na terenie Niemiec, gwarantuje najwyższy poziom usług, solidarność, uczciwość, dogodne warunki pracy i płacy, kursy językowe dla początkujących. Firma SENIORCARE jest w stanie sprostać najwyższym wymaganiom i oczekiwaniom poszukujących pracy, cechuje ją dobra organizacja pracy. Bardzo dobry przykład solidnej Firmy dla wszystkich pielęgniarek zainteresowanych i poszukujących pracy.”

Pani Danuta, Pielęgniarka, woj. wielkopolskie: „Jestem pielęgniarką z długoletnim stażem pracy. Od 01.01.2012 jestem bez pracy bez prawa do zasiłku. Firma ta zajęła się tłumaczeniem moich dokumentów i pośrednictwem między mną, a Pracodawcą Niemieckim. W ciągu miesiąca został zorganizowany wyjazd, na miejscu będę miała nauczyciela j. niemieckiego. Czuje się zainteresowanie pracowników na każdym kroku. Często dzwonią z informacjami oraz odpowiadają na maile z pytaniami, których na pewno jest dużo z mojej strony. Nasza współpraca przebiega bez zarzutów. Panie Pielęgniarki jeśli chcecie wyjechać i godnie żyć polecam Wam to biuro.”

Pani Elżbieta, Pielęgniarka, woj, śląskie: „Korzystając z usług Firmy SeniorCare mogę stwierdzić, iż wyżej wymieniona firma budzi zaufanie i sympatię. W trakcie rozmów spotkałam się z miłą obsługą, profesjonalną wiedzą zawodową, kompetencją w danym temacie oraz chęcią pomocy i zrozumienia, co wywarło na mnie pozytywne wrażenie. Z pełną odpowiedzialnością polecam Firmę SeniorCare, gdyż spełniła moje oczekiwania, także wykazała się umiejętnością załatwienia sprawy w krótkim terminie.”

Pani Małgorzata, Pielęgniarka, woj. dolnośląskie: ,,Chciałam serdecznie podziękować Agencji Pośrednictwa Pracy SeniorCare w Bytomiu za tak umiejętną i rzetelną współpracę między mną, a Agencją. Dziękuję firmie za przyjęcie mnie do pracy w Niemczech - otwiera mi to możliwość poszerzenia znajomości języka niemieckiego, poznania pracy i ciekawych ludzi. Firma ta zasługuje za pełne wyrazy uznania i profesjonalizm. Szczególne podziękowania chciałam przekazać Pani Rekrutantce - Pani ta prowadziła moją dokumentację od samego początku - wykazała się pełnym profesjonalizmem, życzliwością, cierpliwością i zaufaniem.Firmę SeniorCare poleciłabym wszystkim pielęgniarkom, które szukają pracy za granicą."

Pani Małgorzata, Pielęgniarka, woj. śląskie: ,,SeniorCare to fima, której można zaufać. To dzięki niej miałam możliwość wyjazdu do pracy za granicę (pomimo tego, że nie znałam języka). Jest firmą godną polecenia dla osób wiążących nadzieje na znalezienie pracy. Firmie tej zaufałam i się nie zawiodłam. Polecam!!!"

Pani Patrycja, Pielęgniarka, woj. wielkopolskie: ,,Jestem mile zaskoczona działaniem Agencji Pracy SeniorCare. Pracę dostalam bardzo szybko. Tłumaczenie dokumentów również przebiegło sprawnie i szybko. Otrzymałam pomoc w wskazówki na każdym etapie rekrutacji. Otwartość i sympatia to największe atuty tej agencji. Gorąco polecam tak rzetelną i wczciwą firmę."

Pani Ewa, Pielęgniarka, woj. mazowieckie: ,,W ścisłej współpracy z firmą SeniorCare, mój wyjazd, załatwianie poszczególnych spraw oraz kontakt był w tempie zakakującym. Ciągły kontakt telefoniczny ze strony firmy, zainteresowanie moją osobą i problemami, były natychmiastowe i w porównaniu z innymi firmami zaskakujące. Panią Rekrutantkę uważam za osobę w pełni kompetentną w swoich działaniach, godną polecenia i zaufania."

Pani Alina, Pielęgniarka, woj. podlaskie: ,,Agencja SeniorCare jest firmą rzetelną nie wzbudzającą żadnych zastrzeżeń. Chwalę sobie pełen profesjonalizm z jakim oferta została zaprezentowana oraz przeprowadzenie kolejnych etapów współpracy. Wszelkie wątpliwości i uwagi były wyjaśniane na bieżąco i z dużą precyzją. Współpracę z Agencją SeniorCare oceniam wysoko i polecam wszystkim."

Pani Monika, Pielęgniarka, woj. małopolskie: ,,Jestem pełna zachwytu i podziwu za profesjonalizm firmy, a przede wszystkim jestem pełna szacunku i podziękowania dla pani rekrutantki, która jest oobą o ogromnym profesjonaliźmie, posiada bardzo dobre podejście do klienta oraz zrozumienie dla osób szukających pracy. Cenię sobie to, iż w tak krótkim czasie firma SeniorCare znalazła dla mnie pracę jak i również możliwość wyjazdu do pracy z rodziną."

Pani Agata, Pielęgniarka, woj.lubelskie: ,,SeniorCare błyskawicznie odpowiedziała na moje zgłoszenie. W bardzo szybkim czasie zaoferowała mi ofertę pracy w Niemczech. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy oraz organizacji. Bardzo mila i profesjonalna obsługa. Pomoc na każdym etapie rekrutacji. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielką Agencji. Firma wykazuje duże zainteresowanie. Agencja jest godna polecenia."

Pani Beata, Pielęgniarka, woj. wielkopolskie: ,,Jestem mile zaskoczona działaniem Agencji SeniorCare. Pracę dostalam bardzo szybko. Tłumaczenie dokumentów również przebiegło sprawnie i szybko. Otrzymałam pomoc i wskazówki na każdym etapie rekrutacji. Otwartość i sympatia to największe atuty tej agencji. Gorąco poleca tak rzetelną i uczciwą firmę."

Pan Michał, Pielęgniarz, woj. wielkopolskie: ,,SeniorCare to bardzo dobra i rzetelna firma godna polecenia wszystkim posukującym pracy na terenie Niemiec. Solidność, uczciwość, dogodne warunki pracy, pomoc na każdym etapie rekrutacji to atuty tej firmy. Pomimo mojej słabej znajomości języka firma szybko znalazła mi pracę, zadbała również o kurs językowy opłacony przed pracodawcę oraz pomogla zorganizować zakwaterowanie. Polecam tę firmę wszystkim szukającym pracy - z tą firmą na pewno się uda."

Pani Agnieszka, Pielęgniarka, woj. dolnoślaskie: "Chciałam bardzo serdecznie podziękować firmie SeniorCare za pośrednictwo w znalezieniu pracy, a tym pani rekrutantce, dzięki której rekrutacja przebiegła bardzo sprawnie i na każdym kroku dało się odczuć serdeczność, zaangażowanie i profesjonalizm. Agencja SeniorCare to firma, która w pełni zasługuje na zaufanie i napewno będę ja polecać każdej osobie szukającej pracy w Niemczech."

Pani Ewa, Pielęgniarka, woj. małopolskie: " Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Agencją SeniorCare. Pracownicy Agencji skontaktowali się ze mną w krótkim czasie po tym, jak odpowiedziałam na ofertę pracy. W rozmowie telefonicznej uzyskałam szczegółowe infromacje na temat interesującej mniej pracy oraz wymagań ze strony niemieckich pracodawców. W dalszej kolejności Agencja zaoferowała mi tłumaczenie przysięgłe niezbędnych dokumentów w atrakcyjnej cenie, a także otrzymałam pomoc w napisaniu odpowiedniego CV. Krótko po skompletowaniu dokumentów przedstawiono mi ofertę pracy na bardzo dobrych warunkach, z której skorzystałam. Wysoko oceniam profesjonalizm pracowników SeniorCare oraz dbałość o klienta na każdym etapie współpracy."

Pani Dorota, Pielegniarka, woj. dolnośląskie: "Uzyskałam potrzebne informacje dot. wyjazdu, rezerwacji zakwaterowania, warunków pracy i płacy oraz kursów językowych. Profesjonalizm i wysokna kultura pracowników wpłynęła na sprawne zrealizowanie zlecenia. Polecam SeniorCare, która dzięki mobilnym i kreatywnym pracownikom dostosowuje pomoc do każdej trudnej sytuacji poszukującego pracę."

Pani Katarzyna, Pielęgniarka, woj. lubuskie: "Chciałam serdecznie podziękować SeniorCare za tak rzetelną współpracę między mną, a Agencją, a w szczególności za pomoc w tak krótkim czasie w znalezieniu pracy. Od wysłania moich dokumentów minął tylko tydzień, w trakcie rozmów spotkałam się z miła obsługą, życzliwością, cierpliwością i zaufaniem. Firmę SeniorCare polecam wszystkim pielęgniarkom, które chcą wyjechać za granicę. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę."

Pani Beata, Pielęgniarka, woj. lubuskie: "Agencja godna polecenia i godna zaufania. Obsługa bardzo miła, dostępna o każdej porze, udzielając konkretnych informacji. Bardzo szybkie załatwienie spraw - bardzo gorąco polecam i bardzo dziękuję za miłą współpracę."

Pani Anna, Pielęgniarka, woj. pomorskie: "Wszystkim pielęgniarkom szkającym pracy na terenie Niemiec - polecam firmę SeniorCare. Ogłoszenie znalazłam w internecie i w krótkim czasie otrzymałam interesującą ofertę. Skorzystałam z usług tłumaczeń i wszystkim polecam. Firma budzi zaufanie bez żadnych wątpliwości i jest zdecydowanie godna polecenia."

Pani Beata, Pielęgniarka, woj. świętokszyskie: "Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić SeniorCare. Jest to firma godna zaufania. Gwarantuje najwyższy poziom usług, uczciwość, dogodne warunki pracy i płacy. Dzięki SeniorCare mam możliwość wyjazdu za granicę bez znajomości języka. Firma zadbała o kurs językowy opłacany przez pracodawcę, zorganizowała zakwaterowanie na bardzo korzystnych warunkach. współpracę oceniam bardzo wysoko i polecam wszystkim pielęgniarkom/pielęgniarzom szukającym pracy za granicą."

 

 

 

agencja pracy pielęgniarki

AGENCJA SeniorCare

Bytom

Numer telefonu 32 286 02 24
e-mail: biuro@senior-care.pl


Godziny pracy

Poniedziałek 10:00-16:00
Wtorek 12:00-17:00
Środa 12:00-17:00
Czwartek 10:00-16:00
Piątek 10:00-16:00